Привіт!

Всі ви пам‘ятаєте Вітамінну Бомбу, як доставку найсвіжих і найсмачніших фермерських та домашніх продуктів по Києву та передмістю. До початку повномасштабного вторгнення, ми мали дім, городи, теплиці з домашніми овочами, мікрозеленню та з величезним задоволенням ділились з вами своїми врожаями.

Та 24 лютого змінило нас всіх. Всі наші сили та ресурси були кинуті на допомогу тим, хто цього потребує найбільше, і всі наші резерви були вивезені у волонтерський київський штаб для допомоги пенсіонерам.

З приходом весни, наше село було в окупації, городи заміновано, а всі наші думки були про хлопців на передовій, тому довгих 8 місяців ми не повертались додому і перебуваючи у статусі вимушених внутрішніх переселенців допомагали армії амуніцією, приладами, медикаментами та всім необхідним.

Сьогодні ми вдома. Без городів, але з врятованою піччю для випікання наших їстівних чашок. І, затамувавши подих і зібравши всі сили та думки до купи, ми НАСМІЛИЛИСЬ ПОВЕРНУТИСЬ до роботи. Поки що лише з чашками, а далі побачимо.

З вірою у нашу Перемогу.

З вірою у ЗСУ!

Слава Україні!